אנחנו ביקב ויתקין, יקב בוטיק משפחתי הממוקם בסמוך לשמורת הטבע של נחל אלכסנדר וגשר הצבים, מאפשרים גם לכם ליהנות מחוויית טעימות יין המשלבת בתוכה הסברים מקצועיים על סוגי היין השונים המיוצרים על ידינו ועל אופן טעימתם, תוך היכרות מעשית עם השלבים השונים הכרוכים בתהליך הטעימה הנכון והמדויק ההופך כל לגימה לחוויה מרגשת של טעמים וריחות בהתאם לסוג ואופי היין. מפגשי הטעימות שלנו פתוחים לקהל הרחב והם מיועדים ומותאמים ליחידים, זוגות, וקבוצות, כאשר בכל מפגש טעימות יין אצלנו, תוכלו לשלב ארוחות קלות ממטבח היקב המתמחה בהגשת טאפסים ומטבלים מיוחדים לצד לחמים טריים וגבינות משק. לפניכם, מידע כללי על מפגשי טעימות יין וגבינות במרכז המבקרים שלנו בכפר ויתקין.

טעימות יין – מה חשוב לדעת?

טעימות יין הן הגדרה כוללת למפגשי טעימות של יינות שונים, כאשר מאחורי כל לגימה ולגימה, עומד עולם שלם של מושגים ויסודות שכל אחד מהם נועד להגדיר ולאפיין את טעמו המיוחד של היין, וזאת בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים המשפיעים על טעמו של היין, החל מסביבת הגידול של הגפנים, דרך שיטות התסיסה והייצור של היין ועד לאופן אחסון היין והגשתו.

במסגרת מפגשי טעימות יין המתקיימים אצלנו, תוכלו להיחשף לשלבים המרכזיים הנלווים לטעימות יין מקצועיות, לשמוע הסברים מקצועיים על יינות הבוטיק שלנו ולקבל טיפים חשובים אשר יסייעו גם לכם לבחור את היין הנכון לכל מפגש חברתי או אירוע.

טעימות יין ביקב ויתקין – מסע ישראלי אמיתי

טעימות היין שלנו מאפשרות לכל אחד ואחת מחובבי היין שביניכם, לצאת למסע ישראלי אמיתי, וזאת לנוכח העובדה שכרמי היקב נוטעים בכל רחבי הארץ, מרמת הגולן והגליל העליון בצפון, דרך זיכרון יעקב וכפר ויתקין בשרון ועד להרי ירושלים במזרח וכרמי יוסף בדרום. בכל אחד מהכרמים שלנו, מושם דגש על תהליך גידול הגפנים באופן כזה שיותאם לכל מאפייני הייצור של סדרות היין שלנו ולחזון הקיימות שלנו במסגרתו אנו מעדיפים לשקם ולהציל כרמים בוגרים מעקירה במקום לטעת כרמים חדשים, ובאופן זה, לבסס את מעמדנו כיקב ירוק ולהפוך את הכרמים שלנו לכרמי על בתעשיית היין הישראלית.

טעימות יין וגבינות – כל האפשרויות

לצד חוויית הידע המעשירה המאפיינת את מפגשי טעימות היין שלנו, כל מפגש טעימות יין אצלנו, מאפשר לכל אחד ואחת מבינכם ליהנות מחוויה כיפית ומשחררת המשלבת בתוכה טעימות יין וגבינות במרכז העניינים. מפגשי טעימות יין וגבינות אצלנו, מתקיימים לאורך כל ימות ושעות הפעילות של מרכז המבקרים (ימים ראשון עד שישי), כאשר תפריט טעימות היין שלנו מורכב ממספר חבילות טעימה של בין 4 ל-10 סוגי יינות.

לצד היינות, תוכלו להתענג על גבינות משק איכותיות, מנות טאפאס וסלטים מושקעים, לחמים טריים וחמים, מטבלים מענגים ומשהו מתוק לקינוח.

טעימות יין וגבינות בהתאמה אישית

לצד מפגשי טעימות יין וגבינות לקהל הרחב, אנו מקיימים גם מפגשי טעימות יין לקבוצות מאורגנות במסגרת אירועים פרטיים ועסקיים אותם ניתן לקיים במרכז המבקרים שלנו. מפגשים אלו, מותאמים לקבוצות של עד 25 משתתפים והם משלבים בתוכם טעימות יין של מיטב תוצרת היקב לצד תפריטי אירוח בהתאמה אישית ממיטב המטעמים של מטבח היקב.

אם גם אתם רוצים ליהנות ממפגשי טעימות יין וגבינות במרכז המבקרים עם ערך מוסף בכל מפגש, זה הזמן ליצור איתנו להכיר מקרוב את כל אפשרויות האירוח שלנו במרכז המבקרים ולהבטיח לעצמכם חוויית טעימות מעשירה, כיפית ובלתי נשכחת.

 

שעות פעילות מרכז המבקרים:

מרכז המבקרים פתוח לטעימות וחוויות יין בימים ראשון- חמישי בין 10:30 ל- 16:00 
לתפריט האוכל של אמצע השבוע 
_____________________
בר היין של יקב ויתקין פתוח בימי חמישי 19:00-23:00

__________________

בימי שישי 10:15-15:30
לתפריט האוכל של חמישי- שישי 
____________________

ההגעה בתיאום מראש בלבד.

להזמנת מקום

 

(*)  הכניסה לסיור ביקב מותנת בעבודות הייצור המתקיימות באותו יום.
(*)  הסיור ללא תוספת תשלום – ולכן אינו חלק מחוויית היין אלא רק בונוס בהתאם למצב. 

 

חווית היין בתיאום מראש 

אירוח פרטי
יקב ויתקין מציע חוויית יין קולינרית עשירה בחדר אירוח פרטי ובו מערכת מולטימדיה מלאה.

אירוח עסקי
היקב שלנו מציע אירוח עסקי בניחוח יין ובאווירה פסטורלית במרחק של כ- 30 דקות נסיעה בלבד מתל אביב ומחיפה.
במקום ניתן לקיים הרצאות והדרכות, כנסי לקוחות יוקרתיים, ישיבות עבודה ועוד מגוון אפשרויות מפתיעות. מרכז המבקרים מצויד בחדר פרטי ומערכת מולטימדיה מלאה.

לתאום הגעה והצעות מחיר שלחו לנו הודעה..

   


  ** היין כשר החל מבציר 2015, מוצרי המזון שנמכרים ביקב כשרים. מרכז המבקרים אינו בהשגחת הרבנות מאחר ונמכר בו גם יין שאינו כשר

  יקב טעימות יין וגבינות
  טעימות יין
  טעימות יין וטאפסים
  טעימות יין וגבינות
  טעימות יין וגבינות ביקב ויתקין
  טעימות יין וארוחה
  טעימות יין ביקב
  טעימות יין ביקב ויתקין