אנחנו ביקב ויתקין, יקב בוטיק משפחתי בכפר ויתקין, עושים הכול על מנת לקדם את תרבות היין בישראל, וכחלק מהפעילות הענפה שלנו בתחום, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת להצטרף לאחת או יותר מסדנאות היין שלנו המותאמות ליחידים, זוגות וקבוצות. סדנאות היין שלנו משלבות בתוכן מפגשי טעימות יין ממיטב תוצרת היקב, וזאת לצד הסברים מקצועיים על אופן פיתוח וגידול הזנים המיוחדים שלנו שכבר הפכו לשם דבר בתעשיית היין העולמית, ועל כך יעידו המדליות והפרסים הרבים אותם קטפנו בגאווה רבה במגוון תחרויות יין מסביב לעולם. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי על סדנאות היין שלנו ולבחור את המסגרת המתאימה ביותר עבור כל אחד ואחת מכם.

סדנאות יין במרכז המבקרים 

על מנת להנגיש ולחבב את עולם היין על מספר גדול ככל האפשר של נשים וגברים, אנחנו ביקב ויתקין, הקמנו מרכז מבקרים רב תחומי בו מתקיימות כל פעילויות ההעשרה שלנו לצד אירועים ומפגשים חברתיים מכל סוג. במרכז המבקרים שלנו, מתקיימות בין היתר סדנאות מודרכות לטעימת יין במרכז המבקרים, במסגרתן, תוכלו לרכוש ידע מעמיק בכל אחד מהנושאים הבאים:

 • זני ענבים המשמשים לייצור יין מבית יקב ויתקין
 • טכניקות מקצועיות לטעימות יין
 • מושגי יסוד מעולם היין
 • אופן התאמת בקבוק היין על פי סוג ואופי הארוחה
  ונושאים מרתקים נוספים הקשורים לאופן בו כל אחד ואחת מאיתנו צורך ולוגם יין.

סדנאות יין לקבוצות

סדנאות היין שלנו מותאמות בין היתר לקבוצות של עד 25 משתתפים בכל סדנה, כאשר משך ותכני הסדנה מותאמים באופן פרטני לצרכי הקבוצה. במסגרת הסדנאות הקבוצתיות שלנו, תוכלו לשלב גם סיורים מודרכים בחלל היקב ולטייל באזור שמורת נחל אלכסנדר וגשר הצבים, הסמוך למקום הימצאו של יקב ויתקין ומרכז המבקרים.

סדנת יין זוגית

סדנת יין נוספת המוצעת על ידינו מותאמת לזוגות, והיא משלבת בתוכה סדנת טעימות יין וגבינות משק עם אפשרות לארוחת בוקר/צהרים רומנטית במרכז המבקרים או בשמורת הטבע הסמוכה על סלסלת פיקניק רומנטית. בכל סדנת יין זוגית תוכלו לבחור את סוגי היינות המועדפים עליכם לצורך טעימות, מבין סדרות היין המובחרות שלנו ובהתאם לצבע היין המועדף עליכם, לבן, אדום או ורוד.

סדנת טעימות יין לקהל הרחב

מרכז המבקרים שלנו פתוח בפני כל אחד ואחת מכם, לטעימות וחוויות יין בהתאם לימי ושעות הפתיחה הבאים:

ימים ראשון עד חמישי החל מ-11:00בבוקר ועד 16:00 אחר הצהריים

ימי חמישי בר היין שלנו מפתח מ-19:00 בערב ועד 23:00 בלילה

ימי שישי החל מהשעה 10:15 בבוקר ועד 15:30 בצהריים

 לתפריט האוכל 

לאורך כל ימי ושעות הפעילות, תוכלו לתאם לעצמכם סדנת טעימות יין מקצועית המועברת לכם על ידי עובדי מרכז המבקרים. בנוסף, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מגוונים היישר ממטבח היקב, בהתאם לתפריט משתנה לימות השבוע, ראשון עד רביעי, ותפריט חמשוש המוצע לכם בימי חמישי ושישי.

במהלך שעות הפעילות של מרכז המבקרים, תוכלו ליהנות גם מסיורים מודרכים (בתיאום מראש) בחללי היקב, להכיר מקרוב את מאפייני יינות הבוטיק שלנו ולהיחשף לחזון האקולוגי שלנו בכל אחד מכרמי הגפנים שלנו הפרוסים בכל הארץ ומספרים למעשה את סיפור המסע הישראלי של היין המיוחד שלנו.

אם גם אתם רוצים ליהנות מסדנאות יין זוגיות או קבוצתיות ולהבטיח לעצמכם חוויית ידע מעשירה בעולם היין וליהנות מחוויית אירוח כיפית ובלתי נשכחת, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולצאת יחד איתנו למסע ישראלי המגלם בתוכו את סיפור היקב והייחודיות של כל אחד מיינות הבוטיק שלנו.

 

ההגעה בתיאום מראש בלבד.

סדנת יין הינה חווית טעימת יין המשלבת בתוכה את כל החושים: חוש הראייה, חוש הריח, חוש הטעם, חוש המישוש וחוש השמיעה.

להזמנת מקום

(*)  הסיור ללא תוספת תשלום- ולכן אינו חלק מחוויית היין אלא רק בונוס בהתאם למצב. 

אירוח פרטי
היקב מציע חוויית יין קולינרית עשירה בחדר אירוח פרטי ובו מערכת מולטימדיה מלאה.

אירוח עסקי
היקב מציע אירוח עסקי בניחוח יין ובאווירה פסטורלית במרחק של כ- 30 דקות נסיעה בלבד מתל אביב ומחיפה.
במקום ניתן לקיים הרצאות והדרכות, כנסי לקוחות יוקרתיים, ישיבות עבודה ועוד מגוון אפשרויות מפתיעות. מרכז המבקרים מצויד בחדר פרטי ומערכת מולטימדיה מלאה.

לתאום הגעה והצעות מחיר שלחו לנו הודעה..

   


  ** היין כשר החל מבציר 2015, מוצרי המזון שנמכרים ביקב כשרים. מרכז המבקרים אינו בהשגחת הרבנות מאחר ונמכר בו גם יין שאינו כשר

  סדנאות יין איכותיות
  סדנאות יין ביקב ויתקין
  סדנאות יין
  סדנת טעימות יין וגבינות
  סדנת טעימות יין
  סדנת יין וגבינות
  סדנת יין זוגית

  *מחירון ללקוחות פרטיים ביקב בלבד